VEREJNÁ VÝZVA – o vypracovanie cenovej ponuky na Rekonštrukciu krovu s výmenou strešnej krytiny farského kostola sv. Michala Archanjela vo Vyhniach

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Vyhne si Vás dovoľuje požiadať o predloženie cenovej ponuky na Rekonštrukciu krovu s výmenou strešnej krytiny farského kostola sv. Michala Archanjela vo Vyhniach v zmysle zmluvy o poskytnutí dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtu Ministerstva kultúry Slovenskej republiky na rok 2023 číslo: MK-6904/2022-180.

Ide o výmenu poškodených častí krovu podľa výkresovej dokumentácie a obhliadky krovu, následné ošetrenie chemickými prostriedkami proti plesni a drevokaznému hmyzu, kompletná výmena laťovania a výmena krytiny za novú.

Cenovú ponuku prosím zaslať mailom na adresu vyhne@fara.sk v termíne do 06.09. 2023

Technicka-sprava

SA-01-SANACIA-KROVU-CAST-1-Model-1